Gélové nechty – vzory zdobenia

Zdobenie gélových nechtov nebolo nikdy ľahšie a inšpiratívnejšie. V dnešnej dobe je široká paleta metód zdobenia. Jednou najvyužívanejších metód zdobenia je metóda farebnými gélmi. Vyznačujú sa kreatívnosťou a množstvom kombinácii. Pri zdobení gélových nechtov využívajte iba tri alebo štyri farby, kde bude dominovať iba jedna. Vyskúšať môžete  jednak pastelové aj neónové farby gélov. 
Gély sú prirodzene hustejšej konzistencie, aby bolo s nimi ľahšie zdobenie. Pomocné potreby pri zdobení gélových nechtov by vám nemali chýbať. Sú to kamienky, krajky, hologramy, drvené mušle, drvené fólie a iné druhy ozdôb. S farebnými gélmi sa dajú vymodelovať krásne vzory ako sú kvety, či iný abstraktný vzor. Takýto kvetinkový vzor si aplikujete aj pomocou akrylového prášku a štetca.
Technológia painting – kreslenie nechtov je známa metóda zdobenia. Painting sa nanáša na gélové nechty alebo medzi modeláciou. Takéto kreslené vzory – painting sa zakryjú vrstvou gélu a vzniká permanentné zdobenie gélových nechtov.

Fotogaléria: Gélové nechty – vzory zdobenia